Aktuální tipy a fotografie z Jižní Moravy najdete také na oficiálním profilu .

Vyberte si Váš cíl cesty

uvodni obrazek
Destinace: Retz

Vinařství Zull se nachází ve Schrattenthalu, nejmenším vinařském městě v Rakousku, 80 kilometrů severně od Vídně. První zmínkou z roku 1220 je Schrattenthal historickou obcí v severozápadním Weinviertelu – v blízkosti chladného Waldviertelu a hranic s Českou republikou.

uvodni obrazek
Destinace: Znojemsko

Výrazným činitelem je i pěstování vinné révy. Plocha vinic je téměř 100 ha a kondice našich vinic náš řadí mezi nejvýznamnější pěstitele našeho regionu. Nejen díky kapkové závlaze, kterou disponuje cca 70% našich vinic, ale i kvalitní péčí, dosahujeme každoročně velmi dobré úrody. Hrozny z našich vinic dodáváme od roku 2011 do společnosti Bohemia Sekt.

uvodni obrazek
Destinace: Mikulovsko

Posezení přímo v prostorách  400 let  starého sklepa s ochutnávkou vín naší produkce. S nenásilným a zábavným výkladem o  víně, vinařství a historii.

uvodni obrazek
Destinace: Mikulovsko

Vinařství Novosedly VINOFOL je rodinné vinařství, vedou je bratři Pavel a Richard Foltýnovi, do práce jsou zapojeni i další členové rodiny.
Od roku 1992 jsme vybudovali moderní vinařský podnik vybavený veškerou potřebnou soudobou technologií od příjmu hroznů přes různé volitelné způsoby vinifikace a zrání až po šetrnou filtraci a moderní lahvování. Dnes patříme k technologicky nejlépe vybaveným podnikům.

 

uvodni obrazek
Destinace: Znojemsko

Navštivte vinné sklepy k ochutnávce vynikajících vín, chutného občerstvení, poslechu dobré hudby a příjemného prostředí lisoven a podzemních chodeb!

V prodlouženém víkendu pro Vás otvíráme vinné sklepy.

Procházejte se nebo si poseďte.

Degustujte vína nebo si popijte.

uvodni obrazek
Destinace: Znojemsko

ADÁMKOVO VINAŘSTVÍ je malé rodinné vinařství s vlastní vinicí, které bylo založeno roku 1973 ve Višňové. Vinařství charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup nejen k vínu, ale i k našim zákazníkům.

Symbolem vinařství se stal Jan z Nepomuku, který je pro nás odkazem na minulost, tradici a lidské poznání. Vinařství si zahrálo ve filmu BOBULE, která je pro nás výhledem do budoucnosti, odkaz na moderní technologie a přístup.

Doporučené akce

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Ochrana osobních údajů

No Internet Connection