Aktuální tipy a fotografie z Jižní Moravy najdete také na oficiálním profilu .

...

...

...

...

...

Vyberte si Váš cíl cesty

uvodni obrazek

ADÁMKOVO VINAŘSTVÍ je malé rodinné vinařství s vlastní vinicí, které bylo založeno roku 1973 ve Višňové. Vinařství charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup nejen k vínu, ale i k našim zákazníkům.

uvodni obrazek

Náš rodinný penzion  DIONÝSOS, zasvěcený bohu vína a veselí se nachází v malebném prostředí znojemské vinařské oblasti Nový Šaldorf, v samotném srdci vinných Modrých sklepů.

uvodni obrazek

Naše rodinné vinařství, které bylo založeno roku 1979 se nachází v obci Nový Šaldorf, nedaleko historického města Znojma a spadá tedy do Znojemské vinařské podoblasti.

uvodni obrazek

Firma Vinea Znojmo byla založena v roce 1993 Ing. Mojmírem Vychodilem CSc. Vlastníme 58 ha vinic a všechny naše vína pochází z vlastních hroznů. O vinice pečujeme s nejvyšší péčí, protože hrozny jsou základem pro kvalitní víno. Naše vinice jsou vedeny v Integrované produkci, díky které můžeme prohlásit, že jsme šetrnější k životnímu prostředí.

uvodni obrazek

Vinařství Olejník se nachází v Novošaldorfském areálu vyhlášených "Modrých sklepů", je vkusná vinárna pro 35 osob, vhodná k pořádání koukromých nebo firemních akcí, večírků, školení, svateb.

uvodni obrazek

Stylová prodejna vín s vinárnou, umístěná v horní části historického centra města Znojma, v unikátním starobylém domě z roku 1552.

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Ochrana osobních údajů

No Internet Connection