Aktuální tipy a fotografie z Jižní Moravy najdete také na oficiálním profilu .

Vyberte si Váš cíl cesty

uvodni obrazek
Destinace: Vranovsko

Penzion Relax skýtá příjemné ubytování ve Vranově nad Dyjí a má všechny atributy, které k dobrému ubytování a rekreaci patří: plně vybavené apartmány a studia s kuchyňkami a možností vlastního vaření, velká zahrada, zahradní posezení, ohniště a gril, pískoviště, houpačky a hračky pro děti, sportovní vybavení, uzamykatelné úschovny kol. WiFi připojení k internetu v celém areálu Penzionu Relax. Parkování vozů na uzavřené zahradě.

uvodni obrazek
Destinace: Mikulovsko

Penzion Panorama vás určitě nadchne. Zrekonstruovali jsme objekt nedaleko centra malebného městečka na jihu Moravy, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem. Budete bydlet v naprosto klidné zóně pod jednou z dominant města – Svatým Kopečkem. Z oken penzionu a z jeho zahrady, která je součástí objektu, uvidíte okouzlující panorama Mikulova včetně jeho tří dominant – zámku, Kozího hrádku a Svatého Kopečku.

uvodni obrazek
Destinace: Mikulovsko

Penzion Euro, ubytování Mikulov se nachází ve vinařském městě Mikulov. Svojí výbornou polohou, která je asi deset minut chůze do centra Mikulova, je perfektním místem pro příjemné ubytování v krásném prostředí. Toto umístění ocení lidé, kteří se věnují turistice, nebo cykloturistice. Mikulov je plný zajímavých míst a mnoha památek. Penzion Mikulov zahájil provoz v červenci roku 2001, v roce 2015 byla provedena modernizace a celková rekonstrukce s rozšířením ubytovací kapacity na 20 pokojů. Penzion Euro Mikulov má své vlastní parkoviště v areálu penzionu a parkoviště před penzionem s kamerovým systém.

uvodni obrazek
Destinace: Znojemsko

Výrovická přehrada, 9 km od města Znojma

uvodni obrazek
Destinace: Znojemsko

Jsme tradiční tří hvězdičkový hotel s restaurací. Nacházíme se v centru města Znojma v blízkosti Vlakového a autobusového nádraží. K dispozici máme 25 pokojů.

Najdete u nás pravidelné gastronomické nabídky, které zvou naše zákazníky k přijemně stráveným chvílím v restauraci nebo na letní zahrádce.

uvodni obrazek
Destinace: Znojemsko, Vranovsko

Lukov je malebná vesnička v centru Podyjí, na půli cesty mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí. Obklopuje ji krásná příroda, která díky hraničnímu pásu v období železné opony je jen nepatrně dotčena lidskou činností.

Okolí je protkáno hustou sítí značených turistických cest pro pěší, cyklisty i jezdce na koních. Jižní Morava je po Praze nejnavštěvovanější oblastí České republiky.

Doporučené akce

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Ochrana osobních údajů

No Internet Connection